Voor de nieuwe wellness van het Mercure Amsterdam City Hotel is gekozen voor een exclusieve combinatie van een luxe infraroodcabine en een hoogwaardig stoombad — dé perfecte balans tussen ontspanning, comfort en slimme technologie.
De infraroodcabine is uitgerust met krachtige full-spectrumstralers die direct warmte afgeven zodra ze worden ingeschakeld. Deze diepe en aangename infraroodwarmte ondersteunt het herstel en onderhoud van de spieren en zorgt voor ultiem comfort na een intensieve dag. Dankzij het slimme schakelsysteem kunnen de stralers per twee worden ingeschakeld, waardoor het energieverbruik beperkt blijft tot slechts 1 kWh. Efficiënt genieten dus, zonder concessies aan luxe.
Ook het stoombad biedt een uitzonderlijke wellnesservaring. Met een temperatuur van 48 graden Celsius en de innovatieve technologie van Cleopatra ontstaat een indrukwekkende hoeveelheid zichtbare stoom voor een intense beleving. In combinatie met geuren zoals menthol, eucalyptus of andere aroma’s wordt iedere sessie een moment van pure ontspanning.
Daarnaast is het stoombad voorzien van een intelligent en energiezuinig systeem dat alleen op volle capaciteit stoom produceert wanneer de gebruiker daarom vraagt. Zo worden luxe, comfort en duurzaam energiebeheer op een slimme manier gecombineerd.
Adres: