Rozdzielnica | powietrze lub woda | 230-8091A-S01
Nr art: 19852020
W magazynie
136,84 Z podatkiem VAT
Rozdzielnica dla powietrza lub wody / 230-8091A-S01
Salon wystawowy i pokój testowy w Zaandam
Dostępne z magazynu
Holenderski producent od 1966 roku
Opis produktu
Powiązane produkty
Cilinder 1562
Cylinder 1562
Nr art: 16291400
W magazynie
311,43 Z podatkiem VAT
Zamawianie
Cilinder 1534
Cylinder 1534
Zamawianie
Verwarmingselement | 4,5kW – 400V
Element grzejny | 4,5kW - 400V
Verwarmingselement | 3,3kW – 230V
Element grzejny | 3,3kW - 230V