Schakelkast | lucht of water | 230-8091A-S01
Art nr: 19852020
Op voorraad
136,84 incl. BTW
Schakelkast voor lucht of water / 230-8091A-S01
Showroom en testruimte in Zaandam
Uit eigen voorraad leverbaar
Nederlandse producent sinds 1966
Productomschrijving
Gerelateerde producten
Cilinder 1562
Cilinder 1562
Art. nr: 16291400
Op voorraad
311,43 incl. BTW
Bestellen
Bestellen
Verwarmingselement | 4,5kW – 400V
Verwarmingselement | 3,3kW – 230V