Switch box | air or water | 230-8091A-S01
Art no: 19852020
In stock
136,84 VAT incl.
Switchgear for air or water / 230-8091A-S01
Showroom and testroom in Zaandam
Available from our own stock
Dutch producer since 1966
Product Description
Related Products
Cilinder 1562
Cylinder 1562
Art. no: 16291400
In stock
311,43 VAT incl.
Ordering
Cilinder 1534
Cylinder 1534
Ordering
Verwarmingselement | 4,5kW – 400V
Heating element | 4.5kW - 400V
Verwarmingselement | 3,3kW – 230V
Heating element | 3.3kW - 230V