Rozdzielnica | powietrze lub woda | 230-8091A-S01
Nr art: 19852020
W magazynie
136,84 Z podatkiem VAT
Rozdzielnica dla powietrza lub wody / 230-8091A-S01
Salon wystawowy i pokój testowy w Zaandam
Dostępne z magazynu
Holenderski producent od 1966 roku
Opis produktu
Powiązane produkty
Trafo | 230V 12V | 70VA MNL-stekker
Transformator | 230V 12V | 70VA Wtyczka MNL
Nr art: 30473410
W magazynie
307,89 Z podatkiem VAT
Zamawianie
Tempratuursensor | ProSteam | 10 meter
Czujnik temperatury | ProSteam | 10 metrów
Zamawianie
Stoomketel | RVS | voor generator serie N17
Kocioł parowy | stal nierdzewna | do generatora serii N17
Relaisbox 400V
Skrzynka przekaźników 400V