Switch box | air or water | 230-8091A-S01
Art no: 19852020
In stock
136,84 VAT incl.
Switchgear for air or water / 230-8091A-S01
Showroom and testroom in Zaandam
Available from our own stock
Dutch producer since 1966
Product Description
Related Products
Trafo | 230V 12V | 70VA MNL-stekker
Transformer | 230V 12V | 70VA MNL plug
Art. no: 30473410
In stock
307,89 VAT incl.
Ordering
Tempratuursensor | ProSteam | 10 meter
Temperature sensor | ProSteam | 10 meters
Ordering
Stoomketel | RVS | voor generator serie N17
Steam boiler | stainless steel | for generator series N17
Relaisbox 400V
Relay box 400V