Switch box | air or water | 230-8091A-S01
Art no: 19852020
In stock
136,84 VAT incl.
Switchgear for air or water / 230-8091A-S01
Showroom and testroom in Zaandam
Available from our own stock
Dutch producer since 1966
Product Description
Related Products
Waterrestrictor | voor generator 7,5 – 9 kW
Water restrictor | for generator 7.5 - 9 kW
Art. no: 19101100
In stock
8,26 VAT incl.
Ordering
Waterrestrictor | voor generator 4,5 – 6 kW
Water restrictor | for generator 4.5 - 6 kW
8,26 VAT incl.
Ordering
Waterrestrictor | voor generator 3 kW
Water restrictor | for generator 3 kW
Verwarmingselement | N17-CL4 | 3 kW – 230V
Heating element | N17-CL4 | 3 kW - 230V
612,25 VAT incl.
Verwarmingselement|  N17-CL4 | 1,5 kW – 230V
Heating element| N17-CL4 | 1.5 kW - 230V