Schakelkast | lucht of water | 230-8091A-S01
Art nr: 19852020
Op voorraad
136,84 incl. BTW
Schakelkast voor lucht of water / 230-8091A-S01
Showroom en testruimte in Zaandam
Uit eigen voorraad leverbaar
Nederlandse producent sinds 1966
Productomschrijving
Gerelateerde producten
Waterrestrictor | voor generator 7,5 – 9 kW
Art. nr: 19101100
Op voorraad
8,26 incl. BTW
Bestellen
Waterrestrictor | voor generator 4,5 – 6 kW
8,26 incl. BTW
Bestellen
Waterrestrictor | voor generator 3 kW
Verwarmingselement | N17-CL4 | 3 kW – 230V
612,25 incl. BTW
Verwarmingselement|  N17-CL4 | 1,5 kW – 230V