Schakelkast | lucht of water | 230-8091A-S01
Art nr: 19852020
Op voorraad
136,84 incl. BTW
Schakelkast voor lucht of water / 230-8091A-S01
Showroom en testruimte in Zaandam
Uit eigen voorraad leverbaar
Nederlandse producent sinds 1966
Productomschrijving
Gerelateerde producten
Magneetventiel | 230 Vac IP68 | 1/2″ bu | inclusief kabel 600 mm
Art. nr: 30528010
Op voorraad
239,48 incl. BTW
Bestellen
Elektronikabox | schakelkast K4 Prosteam
Bestellen
Watersensor | voor generator serie  N17 | 4,5 – 6kW
Watersensor | voor generator serie N17 | 3kW