Rozdzielnica | powietrze lub woda | 230-8091A-S01
Nr art: 19852020
W magazynie
136,84 Z podatkiem VAT
Rozdzielnica dla powietrza lub wody / 230-8091A-S01
Salon wystawowy i pokój testowy w Zaandam
Dostępne z magazynu
Holenderski producent od 1966 roku
Opis produktu
Powiązane produkty
Magneetventiel | 230 Vac IP68 | 1/2″ bu | inclusief kabel 600 mm
Zawór elektromagnetyczny | 230 Vac IP68 | 1/2″ bu | łącznie z kablem 600 mm
Nr art: 30528010
W magazynie
239,48 Z podatkiem VAT
Zamawianie
Elektronikabox | schakelkast K4 Prosteam
Skrzynka elektroniki | szafa sterownicza K4 Prosteam
Zamawianie
Watersensor | voor generator serie  N17 | 4,5 – 6kW
Czujnik wody | dla generatora serii N17 | 4,5 - 6kW
Watersensor | voor generator serie N17 | 3kW
Czujnik wody | dla generatora serii N17 | 3kW