Rozdzielnica | powietrze lub woda | 230-8091A-S01
Nr art: 19852020
W magazynie
136,84 Z podatkiem VAT
Rozdzielnica dla powietrza lub wody / 230-8091A-S01
Salon wystawowy i pokój testowy w Zaandam
Dostępne z magazynu
Holenderski producent od 1966 roku
Opis produktu
Powiązane produkty
Waterrestrictor | voor generator 7,5 – 9 kW
Ogranicznik wody | dla generatora 7,5 - 9 kW
Nr art: 19101100
W magazynie
8,26 Z podatkiem VAT
Zamawianie
Waterrestrictor | voor generator 4,5 – 6 kW
Ogranicznik wody | dla generatora 4,5 - 6 kW
8,26 Z podatkiem VAT
Zamawianie
Waterrestrictor | voor generator 3 kW
Ogranicznik przepływu wody | dla generatora 3 kW
Verwarmingselement | N17-CL4 | 3 kW – 230V
Element grzejny | N17-CL4 | 3 kW - 230V
612,25 Z podatkiem VAT
Verwarmingselement|  N17-CL4 | 1,5 kW – 230V
Element grzejny| N17-CL4 | 1,5 kW - 230V