Switch box | air or water | 230-8091A-S01
Art no: 19852020
In stock
136,84 VAT incl.
Switchgear for air or water / 230-8091A-S01
Showroom and testroom in Zaandam
Available from our own stock
Dutch producer since 1966
Product Description
Related Products
Magneetventiel | 230 Vac IP68 | 1/2″ bu | inclusief kabel 600 mm
Solenoid valve | 230 Vac IP68 | 1/2″ bu | including cable 600 mm
Art. no: 30528010
In stock
239,48 VAT incl.
Ordering
Elektronikabox | schakelkast K4 Prosteam
Electronics box | switch box K4 Prosteam
Ordering
Watersensor | voor generator serie  N17 | 4,5 – 6kW
Water sensor | for generator series N17 | 4.5 - 6kW
Watersensor | voor generator serie N17 | 3kW
Water sensor | for generator series N17 | 3kW